Biz Kimiz?

Türkiye genelinde sayısız firmaya çözüm sunan Çağrı Haberleşme Sistemleri Haberleşme ve Güvenlik Sektöründe 1995 yılından beri yer almakta ve partner olduğu şirketlere farklı bir dünyaya pencere açmasını sağlayan bir alt yapı ve donanım hizmeti sağlayan destek firmasıdır.

 

Kimi zaman bir Kampus kimi zaman da bir ofis için alt yapı ve teknoloji desteğini, pazarın durumuna göre şekillendirerek, tercihlerimizi yapmamıza yardımcı olmaktadır.

 

Türkiye’de pek çok şirketin başarılı markaları ile dünya. Dünya pazarını zorladığı şu günlerde, kurumsal marka bilincinin önemi gün geçtikçe artmakta ve bu yolda ilerken destek alınan partner kuruluşların önemi de artmaktadır bu bağlamda Çağrı Haberleşme Sistemleri omuz omuza verdiği köklü kuruluşlarla yollarına güçlü bir şekilde devam etmektedirler.

 

Şuan günümüzde usta-çırak ilişkisinin yerini ve yönetim anlayışının marka oluşturmaya etkilerini profesyonel,  yetişmiş ekiplerin müşteri odaklı çalışmalara verdiği olumlu sonuçları görmekteyiz. Biz ve çözüm ortaklarımız bu yapıyla birlikte sizlere pek çok yeni firikleri sunuyoruz.

 

En Değerli Şey İyi Fikirdir.

Destek firmasının sahip olduğu en değerli ürünü her zaman için iyi fikirler ve son teknolojidir. Partner firmalarsa bütçe açısından hayal ürünü olmaktan uzak, her an gerçekleşebilir proje ve fikirleri ile ödül ve övgüye değil her zaman için hizmet kalite ve başarıya koşar.

 

Çağrı Haberleşme Sistemleri bu güne kadar bir çok projeye imza atmıştır ve kendini ispatlamıştır. Türkiye’de her geçen gün daha da artan güvenlik ihtiyaçları ile rekabetin ve şirketlerin doğru adım atmasını sağlayan bir firmadır. Haberleşme ve Güvenlik konusunda her zaman her yerde kaliteli hizmet veren firmamız referanslarını gün geçtikçe artırmakta ve hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Çağrı Haberleşme Sistemleri olarak bir çok proje geliştirdik. Bunlar şirketlerin özel isteklerine göre ve kendi fikirlerimiz doğrultusunda bizimle çalışan şirketleri her zaman bir adım öne taşımıştır.

 

Çağrı Haberleşme Sistemleri olarak şirketlerin ihtiyaçlarını eksiklerini tespit edip, pazarlama stratejilerini gözden geçirip özellikle hedef müşteri kitlesini ve rakiplerini inceleyerek yazılım geliştirmesinde takibi açısından çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz…

 

Destek Verdiğimiz Çözümler.

Evinizin içinde;

  • Hırsız alarm sisteminde
  • Görüntülü kapı paneli yada dadı kamerasında

 

Eğer bir sitede yaşıyorsanız;

  • Daire içindeki görüntülü ya da sesli diafon sisteminizde
  • Binan önündeki geçiş kontrol sistemi ya da şifreli kapı panelinde
  • Siteniz içinde ya da dışındaki güvenlik kameraları ve geçiş kontrol sistemlerinde
  • Otopark girişlerindeki plaka okuma sistemlerinde
  • Tur kontrol sistemlerinde

 

Çalışma alanlarınızda;

  • Yangın ihbar sisteminde, Hırsız ihbar sisteminde
  • Personel giriş çıkış ve turnike sisteminde
  • Güvenlik kamerası ve üst arama sistemlerinde

 

Çağrı Haberleşme Sistemlerinin izlerini bulmanız mümkündür.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?